Mūšyje dėl Stanley taurės persvarą įgijo žaibiškai atakavę „Lightning“

Edmontone vykstančiame NHL superfinale „Tampa Bay Lightning“ 5:2 (2:1, 3:0, 0:1) pranoko „Dallas Stars“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1.
Tampos ledo ritulininkai
Tampos ledo ritulininkai / „Scanpix“ nuotr.

Nors rungtynių pradžioje aktyvesni buvo Dalaso ledo ritulininkai, Tampa puikiai išnaudojo varžovų komandos klaidas.

Po vieno tokios „Lightning“ žvaigždė Nikita Kučerovas išvedė savo komandą į priekį, o netrukus persvarą padvigubino Stevenas Stamkosas.

Nors Jasonui Dickinsonui dar pirmajame kėlinyje buvo pavykę rezultatą sušvelninti, po pertraukėlės Tampa atsakė trimis taikliais metimais ir pasiuntė varžovus į nokdauną.

„Stars“ treneris Rickas Bownessas jau po dviejų kėlinių pakeitė penkis įvarčius praleidusį pirmojo serijos mačo didvyrį Antoną Chudobiną, tačiau jį vartuose pakeitęs Jake'as Oettingeris stebuklų nesukūrė ir Dalaso komanda neišsigelbėjo.

Šioje dvikovoje Tampos ledo ritulininkai atliko 32 metimus, Teksaso komanda – 24.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?