Naujoko akivaizdoje „Chelsea“ prisiminė trijų taškų skonį, pergalę išplėšė ir „Newcastle“

„Stamford Bridge“ pasveikino klubo naujoką iš Ukrainos, o pastaruoju metu buksuojanti Londono „Chelsea“ įkvėpė gaivaus oro, vienu vieninteliu įvarčiu parklupdydama „Crystal Palace“ vienuolikę.
Kai Havertzas
Kai Havertzas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Anglijos „Premier“ lygos rungtynes „Chelsea“ laimėjo 1:0 po Kai Havertzo 64-ą minutę pelnyto įvarčio. Mėlynųjų vokietis pasižymėjo smūgiu galva po Hakimo Ziyecho perdavimo.

Skelbėme, kad „Chelsea“ už 100 mln. eurų įsigijo Donecko „Šachtar“ krašto saugą Mykhailo Mudryką, kuris stebėjo rungtynes stadione, o vietos publikai prisistatė apsigaubęs Ukrainos vėliava.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Mykhailo Mudrykas

Tai pirmoji „Chelsea“ pergalė šiais kalendoriniais metais, nutraukusi keturių nelaimėtų rungtynių seriją (D1 L3).

Beje, prieš „Crystal Palace“ „Chelsea“ laimėjo jau 12-ą kartą iš eilės, įskaitant visus turnyrus, ir 11-ą kartą iš eilės vien „Premier“ lygoje.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Newcastle United“ namuose 1:0 palaužė „Fulham“ ekipą.

Viskas sprendėsi mačo pabaigoje ir galėjo pakrypti į bet kurią pusę.

Aleksandras Mitrovičius 70-ą minutę galėjo išvesti svečius į priekį, bet nerealizavo baudinio.

A.Mitrovičius įmušė, tačiau prieš smūgiuodamas slystelėjo ir atliko du kamuolio lietimus, dėl ko įvartis buvo neįskaitytas.

Beje, prieš mušant baudinį „Newcastle“ ilgokai stengėsi blaškyti varžovų dėmesį, vartininkas Nickas Pope'as netgi užsidirbo geltoną kortelę, bet psichologiniai žaidimai, panašu, pasiteisino.

Pergalingą įvartį „Newcastle United“ pasiekė 89-ą minutę, kai pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Alexanderis Isakas.

Tai jau 11-os sezono rungtynės, kuriose „Newcastle United“ nepraleido įvarčio, ir pagal šį rodiklį komanda pirmauja lygoje.