Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Naujosios Zelandijos puolėjas „hat-tricku“ pratęsė „Newcastle United“ krizę

Pastaruoju metu nemenką krizę išgyvenęs „Nottingham Forest“ pasiekė įspūdingą pergalę antrąją Kalėdų dieną, Anglijos „Premier“ lygos 19-ojo turo rungtynėse 3:1 svečiuose pranokdamas „Newcastle United“.
Chrisas Woodas
Chrisas Woodas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Premier lyga

23-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė baudinį realizavęs Alexanderis Isakas, bet pirmo kėlinio pabaigoje Chrisas Woodas rezultatą išlygino.

Naujosios Zelandijos puolėjas kaip reikiant įsisiautėjo po pertraukos, pasiuntęs į „šarkų“ vartus dar du kamuolius ir taip nutraukdamas „Nottingham Forest“ nesėkmių seriją.

Prieš tai Notingemo komanda buvo nelaimėjusi septynių „Premier“ lygos rungtynių iš eilės ir per šią atkarpą sukrapštė vos vieną tašką.

Po pergalės Nuno Espirito Santo komanda pakilo į šešioliktą poziciją ir tašku aplenkė Liverpulio „Everton“. Portugalui tai buvo vos antras mačas prie komandos vairo pakeitus Steveną Cooperį.

„Newcastle United“ užima septintą poziciją ir per penkerias pastarąsias rungtynes pralaimėjo net keturis sykius.