Negali nemušti: „Bayern“ pergalę lėmė keturi Roberto Lewandowskio įvarčiai

Miuncheno „Bayern“ puolėjas Robertas Lewandowskis įmušė keturis įvarčius, tarp jų ir vieną per teisėjo pridėtą laiką, ir taip išplėšė pergalę 4:3 Vokietijos čempionams per Bundeslygos rungtynes su Berlyno „Hertha“.
Robertas Lewandowskis pelnė 4 įvarčius.
Robertas Lewandowskis pelnė 4 įvarčius. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po šios pergalės „Bayern“ liko ketvirtas rikiuotėje, surinkęs 6 taškus per trejas rungtynes.

R.Lewandowskis pirmasis pramušė vartus, 40 minutę, jei neskaičiuotume iki tol neįskaitytų dviejų įvarčių (po vieną kiekvienos komandos) dėl nuošalių.

Atrodė, kad „Bayern“ kontroliuoja mačą, kai 51 minutę lenkas padvigubino persvarą (2:0), bet svečiai turėjo kitų idėjų.

Jhonas Cordoba galva, o Matheusas Cunha prasiskynęs kelią tarp kelių gynėjų žemu smūgiu pelnė įvarčius ir išlygino rezultatą.

Bet tada vėl reikalų ėmėsi R.Lewandowskis, pelnęs jau 103 įvarčius per 98 namų rungtynes Miuncheno „Allianz“ stadione.

85 minutę jis pelnė trečią įvartį, tik juo nesidžiaugė ilgai, nes 20-metis Jsseicas Ngankamas išlygino rezultatą vėl po trijų minučių.

Tačiau paskutinis juokėsi „Bayern“ ir R.Lewandowskis, smūgiu į vartų kampą padėjęs tašką.