Neįtikėtina drama Kaune – paskutiniu baudiniu į finalą įšoko Europos čempionai

Pasaulio salės futbolo čempionato finale čempionų titulą ginančius argentiniečius mėgins nukarūnuoti Europos čempionai portugalai.
Portugalų triumfas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Portugalijos rinktinė dramatiškame pusfinalyje tik po baudinių serijos palaužė Kazachstaną. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1:1, po pratęsimo švieslentėje degė skaičiai 2:2, o baudinius portugalai laimėjo 4:3.

2018 m. Europos čempionai išsiveržė į priekį 23-ą minutę, kai įvartį pelnė Pany, bet kazachai išsigelbėjo ir išplėšė pratęsimą likus vos 46 sekundėms iki antrojo kėlinio pabaigos – pasižymėjo Daurenas Nurgožinas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Rungtynių akimirka

Kazachai pirmieji pelnė įvartį pratęsime – jau antrą minutę pasižymėjo natūralizuotas brazilas Douglasas Junioras.

Vis dėlto, kai jau atrodė, kad portugalams gali nebepavykti išsigelbėti, likus vos daugiau nei minutei iki pratęsimo pabaigos rezultatą vėl išlygino Andre Coelho.

Dramatiškoje baudinių serijoje portugalai anksti išsiveržė į priekį, bet kazachų vartininkas Leo Higuita atlaikė ketvirtą portugalų šūvį ir rezultatas po keturių abiejų komandų mėginimų buvo 3:3.

Vis dėlto tuomet Kazachstano žaidėjas suklydo, portugalas įmušė ir Europos čempionai puolė į ašaras – jie pirmą kartą šalies istorijoje žais pasaulio čempionato finale.

Jis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks sekmadienį 20 val. Dviem valandomis anksčiau dėl bronzos grumsis Brazilija ir Kazachstanas.