Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Neįtikėtinoje 22 baudinių serijoje triumfavęs „Liverpool“ iškovojo „Carabao“ taurę

Anglijos „Carabao“ taurės finale – stulbinanti baudinių serija, kurioje nugalėtojui išaiškinti prireikė net 22 smūgių. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių, o baudinių serijoje 11:10 triumfavęs „Liverpool“ palaužė Londono „Chelsea“ bei tapo turnyro čempionu.
„Liverpool“
„Liverpool“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Chelsea“ strategas Thomasas Tuchelis pratęsimo pabaigoje ėmėsi praeityje jau patikrintų taktinių gudrybių ir pagrindinį savo vartininką Edouardą Mendy pakeitė Kepa Arrizabalaga, kuris „mėlynųjų“ klubą jau ne sykį gelbėjo 11 metrų baudinių serijose.

Vieno dalyko treneris iš Vokietijos neapgalvojo – jog baudinį teks mušti ir pačiam Kepai.

Abiejų ekipų futbolininkai demonstravo neįtikėtiną šaltakraujiškumą prie baudinio žymės, o po 10 tikslių tiek „Liverpool“, tiek „Chelsea“ smūgių, eilė mušti atėjo komandų vartininkams.

Viso mačo metu darbavęsis Caoimhinas Kelleheris neklydo, o štai 22-ą serijos baudinį atlikęs Kepa šovė aukštai virš vartų ir pasiuntė į ekstazę varžovų ekipą.

„Liverpool“ šį ne itin anglams reikšmingą trofėjų laimėjo jau devintąjį kartą klubo istorijoje ir tapo absoliučiu rekordininku, pralenkdami „Manchester City“ (8).

Nors Jurgenas Kloppas su šiuo klubu jau spėjo triumfuoti tiek UEFA Čempionų lygoje, tiek „Premier“ lygoje, tai pirmasis Anglijos taurės turnyras, kurį vokietis laimi stovėdamas už „Liverpool“ ekipos vairo.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant