It laikrodis veikusią šveicarišką gynybą brazilai pralaužė tik rungtynių pabaigoje

Viena pagrindinių Katare vykstančio pasaulio futbolo čempionato favoričių Brazilija turėjo vargo prieš labai gerai organizuotą Šveicarijos gynybą, bet galiausiai ją pralaužė ir pasiekė antrąją pergalę – 1:0.

Lemiamas epizodas įvyko 83-ą rungtynių minutę, kai nuostabi kombinacija baigėsi vieninteliu rungtynių įvarčiu.

Gražiai joje sužaidė du esami ir vienas buvęs Madrido „Real“ žaidėjai – Vinicius, Rodrygo ir Casemiro. Įvartį pelnė pastarasis „Manchester United“ saugas, labai stipriu smūgiu vos nesuplėšęs vartų tinklo.

Įmušę brazilai buvo ir dar anksčiau, 64-ą minutę, bet Viniciaus įvartis buvo atšauktas dėl prieš tai užfiksuotos nuošalės Richarlisonui.

Be šių epizodų, labai daug progų pasižymėti brazilai neturėjo. Kelis sykius netoli tikslo buvo Richarlisonas, bet brazilams arba pritrūkdavo tikslumo, arba šveicarus gelbėdavo vartininkas Yannas Sommeris.

Antrose turnyro rungtynėse brazilai vertėsi be savo didžiausios žvaigždės Neymaro, kuris susižeidė čiurną pirmame mače prieš Serbiją ir grupių etape nebežais.

6 taškus iš tiek pat galimų surinkę brazilai užsitikrino bilietą į aštuntfinalį, o paskutiniame ture jiems užteks bent lygiųjų prieš Kamerūną, kad tikrai būtų pirmi G grupėje.

Savo ruožtu pirmame ture Kamerūną įveikę šveicarai lieka antri ir dėl bilieto į aštuntfinalį grumsis paskutiniame ture, kai susitiks su serbais.

Visas pasaulio futbolo čempionato naujienas kviečiame sekti specialiame 15min puslapyje „Futbolo mėnuo“.

Brazilija – Šveicarija 1:0

90+6 min. Rungtynės baigėsi minimalia Brazilijos pergale.

90+3 min. Brazilija galėjo uždaryti rungtynes, bet išbėgus dviem prieš vieną gynėją Vinicius perlaikė kamuolį ir jį galiausiai prarado.

83 min. ĮVARTIS! Braziliją po nuostabios kombinacijos nuostabiu smūgiu į priekį pagaliau išveda Casemiro. Visas rungtynes vargę brazilai vis tiek pralaužė šveicarų gynybą!

64 min. Įvartį muša Brazilijos vijurkas Vinicius, bet brazilų džiaugsmą nutraukia arbitrų sprendimas – nuošalė užfiksuota Richarlisonui ir įvartis atšaukiamas.

56 min. Uch, vos kelių centimetrų trūko, kad Richarlisonas išvestų Braziliją į priekį! Bet brazilas Viniciaus perduoto kamuolio nepasiekė.

53 min. Oi koks gaisras prie brazilų vartų! Silvanas Widmeris vos nenubaudė rungtynių favoritų už neatsargią gynybą.

46 min. Prasidėjo antras kėlinys.

45 min. Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių. Kol kas brazilų talentams nepavyksta pralaužti labai gerai sustyguotos šveicarų gynybos.

44 min. Čia tai netikėtumas! Kataro stadione trumpam dingo šviesos, išblaškydamas tiek futbolininkus, tiek sirgalius.

39 min. Pavojinga situacija prie brazilų vartų, bet kamuolį prie krūtinės spėja priglausti Alissonas.

31 min. Raphinha dabar jau pats pykšteli iš toli, bet Y.Sommeris vėl laiku ir vietoje.

27 min. Koks preciziškas Raphinhos perdavimas, bet Viniciaus smūgį atremia šveicarų vartų sargas Yannas Sommeris.

19 min. Labai aštrų perdavimą į baudos aikštelę atliko Lucasas Paqueta, bet Richarlisonas į kamuolį nepataikė. Brazilijai kol kas nelengva pralaužti solidžią šveicarų gynybą.

1 min. Mačas prasidėjo!