Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Nesklandumais prasidėjusiose rungtynėse – fantastiška „Sūduvos“ pergalė paskutinę akimirką

„Kauno Žalgirio“ ir A lygos lyderės Marijampolės „Sūduvos“ rungtynės laikinojoje sostinėje prasidėjo su nesklandumais, tačiau tai įvykiams aikštėje įtakos neturėjo. Čempionų titulą ginantys marijampoliečiai laikinojoje sostinėje triumfavo 1:0 po įvarčio per pridėtą antrojo kėlinio laiką.
Marijampolės „Sūduva“
Marijampolės „Sūduva“ / nuotr. Vytauto Kuralavičiaus

Susitikimo pradžia vėlavo apie 15 minučių dėl to, kad Kauno komandos stadione nebuvo greitosios pagalbos automobilio.

Galiausiai medikų komanda atvyko, žiūrovai ją pasitiko plojimais, o teisėjas Robertas Šmitas paskelbė rungtynių pradžią.

Pirmajame kėlinyje nei viena komanda realių progų pasižymėti nesukūrė, o štai antrajame „Kauno Žalgiris“ turėjo bent tris puikius šansus pasiųsti kamuolį į tinklą, bet jais nepasinaudojo.

Vis tik čempionai įrodė, kad rungtynes gali išspręsti ir nekurdami daug šansų. Naujokas iš Latvijos Valerijus Šabala iššoko priešais vartininką ir jį nuginklavo paskutinę trečiąją pridėto laiko minutę.

A lygos lentelėje „Sūduva“ su 19 taškų yra vienvaldė lyderė, „Kauno Žalgiris“ su 10 taškų lieka trečias.

Vilniaus „Žalgiris“, savo septintojo turo rungtynes žaisiantis kiek vėliau sekmadienį, yra surinkęs 10 taškų.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?