Netikėta: lietuvis su savo komanda žvalgosi iš Italijos lygos viršūnės

Italijos futbolo čempionate po penktadienio rungtynių netikėtai pirmauja „Torino“ klubas, kuriam atstovauja Gvidas Gineitis.
Gvidas Gineitis (dešinėje) džiaugiasi „Torino“ sėkme.
Gvidas Gineitis (dešinėje) džiaugiasi „Torino“ sėkme. / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

„Torino“ futbolininkai tęsia gerą sezono startą.

Penktadienį jie išvykoje 3:2 (2:1) įveikė „Hellas Verona“ ekipą ir užkopė į pirmąją vietą „Serie A“ čempionate.

Prie trečios pergalės šį sezoną prisidėjo ir Gvidas Gineitis.

Nuo atsarginių suolo rungtynes pradėjęs jaunasis lietuvis į aikštę buvo įleistas 67 minutę vietoje Ivano Iličiaus. Tuo metu Torino komanda pirmavo 2:1.

Antonio Sanabria išvedė į priekį svečius įvarčiu 10 minutę, bet Grigoris Kastanos po poros minučių rezultatą išlygino.

Šeimininkai 21 minutę liko dešimtyje, kai už smūgį alkūne buvo pašalintas Pawelas Davidowiczas.

A.Sanabria nerealizavo 11 metrų baudinio, pataikęs į skersinį, o jo kitas smūgis nebuvo įskaitytas įvarčiu, nes niekas nelietė kamuolio.

Kitas „Torino“ puolėjas Duvanas Zapata išvedė komandą į priekį įvarčiu 33 minutę.

Jau žaidžiant G.Gineičiui aikštėje Che Adamsas pelnė trečią Turino klubo įvartį 79 minutę.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Gvidas Gineitis (dešinėje) ir Che Adamsas (kairėje) džiaugiasi „Torino“ sėkme.

Šeimininkų antras tikslus smūgis per pridėtą laiką esmės nebepakeitė.

Pastaruosius kelis sezonus lentelės viduryje buvusi „Torino“ užsliuogė į pirmą vietą, per 5 rungtynes surinkusi 11 taškų.

Savaitgalį Turino ekipą gali aplenkti „Udinese“ (10) ir „Napoli“ (9) bei pavyti čempiono titulą ginantis Milano „Inter“ ir Turino „Juventus“ (po 8).