Netikėtumas Italijoje – „AC Milan“ krito prieš vidutiniokus

Italijos „Serie A“ pirmenybėse užfiksuotas netikėtumas – artimiausias lyderio Milano „Inter“ persekiotojas „AC Milan“ klubas namuose 1:2 nusileido vos 16-oje vietoje iki šių rungtynių žengusiai „Spezia“ vienuolikei.
„Spezia“ futbolininkai džiaugiasi, „AC Milan“ – liūdi
„Spezia“ futbolininkai džiaugiasi, „AC Milan“ – liūdi / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Milano klubas išsiveržė į priekį per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, kai pasižymėjo Rafaelis Leao, bet antrame kėlinyje „Spezia“ atsakė dviem tiksliais kirčiais.

64-ą minutę įvartį pelnė Kevinas Agudelo, o šeštą pridėto laiko minutę sensacingą pergalę savo komandai išplėšė Emmanuelis Gyasi.

Nesėkmę patyręs „AC Milan“ nepasinaudojo galimybe aplenkti „Inter“ – dabar komandas ir toliau skiria 2 taškai, o lyderiai dar turi ir vienerias rungtynes atsargoje.

Skirtumą nuo „AC Milan“ iki 2 taškų sumažino trečioje vietoje žengiantis „Napoli“, kuris svečiuose 2:0 susitvarkė su „Bologna“ ekipa.

Abu įvarčius 20 ir 47 minutėmis nugalėtojams pelnė Hirvingas Lozano.