Neymaro ašaros: patyręs traumą aikštę paliko ant neštuvų

Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas sekmadienio vakarą ne tik patyrė pralaimėjimą, bet ir galimai neteko vienos ryškiausių savo žvaigždžių.
Neymaras
Neymaras / „Scanpix“ nuotr.

Paryžiečiai Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato rungtynėse namuose 0:1 nusileido Liono „Olympique“ futbolininkams, kurie triumfavo po vienintelio Tino Kadewere įvarčio pirmajame kėlinyje.

Negana to, kad PSG nesugebėjo išlyginti rezultato, jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką šalies čempionai neteko dar ir Neymaro.

Brazilą šiurkščiai sustabdė tautietis iš „Olympique“ Thiago Mendesas, už pražangą užsidirbęs raudoną kortelę.

Smūgį į čiurną gavęs Neymaras tėškėsi ant žemės, o aikštę paliko ant neštuvų. Kameros užfiksavo ir 28-erių brangiausio pasaulio futbolininko ašaras.

Tai jau ne pirmas kartas, kai Neymaras krenta iš rikiuotės dėl čiurnos problemų. 2019 m. jis negalėjo žaisti du mėnesius, kai plyšo čiurnos raištis.

Ketvirtą kartą šį sezoną pralaimėjusi PSG prarado Prancūzijos čempionato lyderės poziciją – ją aplenkė 1 tašku daugiau per 14 turų surinkusios Liono „Olympique“ ir „Lille“ komandos.