Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA

Nuostabus D.de Gea žaidimas gelbėjo „raudonuosius velnius“ Vulverhamptone

„Manchester United“ futbolininkams pavyko išnešti sveiką kailį iš Vulverhamptono – vieni „Premier“ lygos favoritų grįžta net ne su vienu, o visais trimis taškais. Paskutinėse trečiojo turo rungtynėse jie svečiuose 1:0 palaužė „Wolverhampton“ vienuolikę.
Davidas De Gea gelbėja savo ekipą nuo įvarčio Vulverhamptone
Davidas De Gea gelbėja savo ekipą nuo įvarčio Vulverhamptone / „Scanpix“ nuotr.

Nors vienintelį ir tuo pačiu pergalingą įvartį svečiams 80-ąją minutę pelnė Masonas Greenwoodas, rungtynių herojumi neabejotinai tapo „raudonųjų velnių“ vartų sargas Davidas de Gea.

Ispanas visų rungtynių metu demonstravo tiesiog įspūdingą klasę ir traukė pačius sudėtingiausius kamuolius, tarp kurių – ir dvigubą Romaino Saisso išpuolį 70-ąją minutę.

Kol „Man Utd“ laukia prisijungsiančio Cristiano Ronaldo ir po traumos sugrįžtančio Marcuso Rashfordo, naujuoju Ole Gunnaro Solskjaerio kariaunos vedliu tapo minėtasis M.Greenwoodas.

19-metis puolėjas pasižymėjo visose trijose „Premier“ lygos rungtynėse ir rezultatyviausių futbolininkų sąraše šiuo metu dalijasi 2-4 vietas.

Mančesterio ekipa, savo sąskaitoje turinti 7 taškus, su dar keturiais klubais dalijasi 2-6 vietas.

„Vilkų“ sezono pradžia – itin nuvilianti. Jie išlieka su nuliu bei kartu su „Norwich“ ir Londono „Arsenal“ užima paskutiniąsias vietas.