Nuostabus sugrįžimas: „Kauno Žalgiris“ stebuklingu būdu iškovojo tašką prieš „Sūduvą“

Fiasko UEFA Konferencijų lygoje patyręs „Kauno Žalgiris“ reabilituotis sugebėjo – sugrįžimo į vietinį frontą rungtynėse Roko Garasto auklėtiniai panaikino dviejų įvarčių deficitą mačo su Marijampolės „Sūduva“ pabaigoje – susitikimas baigėsi 3:3.
UEFA Konferencijų lyga: „Kauno Žalgiris“ – „Europa“
UEFA Konferencijų lyga: „Kauno Žalgiris“ – „Europa“ / zalgiris.lt nuotr.

Abi šios komandos praėjusią savaitę baigė pasirodymą Konferencijų lygos atrankoje. Antrajame etape „Sūduva“ tik po baudinių serijos krito prieš Lenkijos vicečempionus Čenstakavo „Rakow“.

O štai kauniečiai patyrė fiasko – nors buvo favoritai, bendru rezultatu net 1:10 buvo pažeminti „The New Saints“ ekipos iš Velso.

Laikinojoje sostinėje pirmadienį vykusiosiame kauniečių ir marijampoliečių susirėmime svečiai į priekį išsiveržė labai anksti – jau 4-ąją minutę po Xavi Auzmendi perdavimo galva kamuolį į tinklą nukreipė Jordanas N'Kololo.

Rezultatą lygino „Kauno Žalgiris“ po Jevgeno Jefremovo klaidos – 52-ąją minutę pasižymėjo Philipas Otele.

Vis tik Serge'as Nyuiadzi išvedė į priekį „Sūduvą“. Dviejų smaigalyje atsidūrė šis legionierius 67-ąją ir 71-ąją minutėmis bei sukrovė marijampoliečiams solidų pranašumą.

Intrigą 90-ąją minutę sugrąžino Linas Pilibaitis, mušęs įvartį baudos smūgiu.

O jau ketvirtą pridėto laiko minutę su sumaišties baudos aikštelėje kamuolį į tinklą įrideno Rimvydas Sadauskas.

Po šių lygiųjų „Sūduva“ turi 40 taškų ir užima antrąją vietą turnyro lentelėje. Tašku daugiau turintis Vilniaus „Žalgiris“ turi ir rungtynes atsargoje.

„Kauno Žalgiris“ su 38 taškais dalinasi trečią-ketvirtą pozicijas su „Panevėžiu“.