Nyderlandų svajonė toliau tolsta – gavo triuškinamą antausį Prancūzijoje

Ketvirtadienio vakarą Europos stadionuose buvo sužaistos devynerios 2018 metų pasaulio čempionato atrankos dvikovos. Labiausiai intriguojančiame mače prancūzai „Stade de France“ stadione 4:0 pranoko Nyderlandų rinktinę.
Antoine'as Griezmannas ir Quincy Promesas
Antoine'as Griezmannas ir Quincy Promesas / „Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 14-ąją dvikovos minutę, kai pasižymėjo Antoine'as Griezmannas, o 72-ąją ir 88-ąją Thomasas Lemaras bei 90-ąją min. Kylianas Mbappe įtvirtino pergalę.

62-ąją minutę svečių padėtis tapo kritiška, nes antrą kortelę prieš save išvydo ir iš aikštės buvo pašalintas Kevinas Strootmanas.

Šis pralaimėjimas dar labiau sukomplikavo olandų galimybes iškovoti kelialapį į finalinį čempionato etapą, kuris kitąmet vyks Rusijoje.

Po šio pralaimėjimo A grupėje „oranžiniai“ nukrito į ketvirtąją vietą, nes už jų nugaros žengę bulgarai namuose 3:2 pranoko antroje pozicijoje žengiančius švedus.

Trečiame mače baltarusiai namuose netikėtai 0:1 nusileido pirmąją pergalę atrankoje iškovojusiam Liuksemburgui.

6. Liuksemburgas 6 0 1 5 6:17 1

B grupėje ir toliau be pralaimėjimų žengia Šveicarija. Septintą kartą šveicarų auka tapo namuose įveikta Andora – 3:0.

Jiems į nugaras kvėpuoja portugalai, Porto mieste 5:1 sutriuškinę Farerų salas.

Europos čempionams tris įvarčius įmušė geriausias planetos futbolininkas Cristiano Ronaldo.

Ir toliau iš nesėkmių liūno ir turnyro lentelės dugno nesugeba pakilti latviai, kurie 1:3 svečiuose nusileido Vengrijos komandai.

6. Latvija 7 1 0 6 3:15 3

H grupėje įspūdingą pergalę iškovojo lyderė Belgija, kuri net 9:0 namuose sutriuškino Gibraltarą.

Po tris įvarčius nugalėtojams įmušė Romelu Lukaku ir Thomasas Meunier.

Kipras kiek netikėtai namuose 3:2 pranoko Bosniją ir Hercegoviną, o graikų ir estų akistata Pirėjuje baigėsi be įvarčių.