Nyderlandų žvaigždė plaka save po iškritimo iš „Euro 2020“: „Aš už tai atsakingas“

Nyderlandų rinktinės pasirodymą „Euro 2020“ užbaigė Čekijos rinktinė, pateikusi staigmeną ir aštuntfinalyje „oranžinius“ nukovusi 2:0. Po susitikimo save dėl komandos pasirodymo kaltino raudoną kortelę užsidirbęs Matthijsas de Ligtas.

Rezultatas dar buvo 0:0, kai 52-ąją minutę M.De Ligtas sužaidė ranka už savo baudos aikštelės ribų, pralaimėjęs dvikovą Patrikui Schickui.

Teisėjas iš pradžių parodė geltoną kortelę Nyderlandų gynėjui, bet tuomet peržiūrėjo epizodą ir pakeitė sprendimą – išvijo M.De Ligtą į rūbinę, o Nyderlandai liko žaisti 10 prieš 11.

Čekija pergalę išplėšė įvarčiais 68-ąją ir 80-ąją minutėmis, kai įvarčius pelnė Tomasas Holesas ir P.Schickas.

„Mes pralaimėjome dėl to, ką aš padariau, – savikritiškas buvo M.De Ligtas, kalbėjęs su NOS. – Žinoma, jausmas labai blogas. Aš negalėjau leisti kamuoliui atšokti. Kontroliavau kamuolį, tačiau leidau jam atšokti. Griuvau ant žemės, mane pastūmė, dėl to ir sužaidžiau ranka.

Šis momentas pakeitė rungtynes ir esu už tai atsakingas. Mačiau kaip vaikinai kovojo ir jais didžiuojuosi. Tačiau labai blogai jaučiuosi dėl to incidento.“

Nyderlandų treneris Frankas de Boeras gynė savo auklėtinį ir teigė, kad visada galima kaltinti jį.

„Galiausiai dėl visko kaltas esu aš, – teigė treneris. – Man reikia pasižiūrėti į veidrodį. Manau, kad ši komanda gali pasiekti labai daug, tačiau emocijos labai sunkios.

Po šių rungtynių bus didžiulės pagirios. Priimsiu tai kaip pamoką ir žiūrėsime, kaip viskas susiklostys.“

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?