O.G.Solskjaero eros pabaiga? „Liverpool“ pasityčiojo iš „raudonųjų velnių“

Principinė Anglijos „Premier“ lygos dvikova su „Liverpool“ futbolininkais „Manchester United“ ekipai virto tikru košmaru. „Raudonieji velniai“ savų žiūrovų akivaizdoje buvo sumindyti rezultatu 0:5, o tai klubo vadovybę turėtų paskatinti imtis pokyčių vyriausiojo trenerio poste.
Ole Gunnaras Solskjaeris ir Mohamedas Salahas
Ole Gunnaras Solskjaeras ir Mohamedas Salahas / 15min koliažas / Scanpix nuotr.

Svečiai iš Liverpulio varžovus mindyti su žemėmis pradėjo nuo pirmųjų susitikimo minučių.

Jau 5-ąją minutę Mohamedas Salahas atliko puikų perdavimą Naby Keitai, kuris „Liverpool“ išvedė į priekį.

13-ąją minutę – Trento Alexanderio-Arnoldo saldainiukas Diogo Jotai, kuris svečių pranašumą padvigubino.

38-ąją minutę N.Keita grąžino skolą M.Salahui, tačiau egiptiečio šou „Old Trafforde“ tik prasidėjo.

Šiuo metu neabejotinai geriausią sportinę formą pasaulyje demonstruojantis puolėjas pelnė dublį 45+5 min., o po pertraukos, 50-ąją minutę, susirinko ir „hat-trick'ą“.

M.Salahas pasižymėjo 10-ose rungtynėse iš eilės, o su 10 pelnytų įvarčių „Premier“ lygoje yra vienvaldis rezultatyviausiųjų sąrašo lyderis.

Pažeminimo rezultatu 0:5 „raudonųjų velnių“ aistruoliams užteko – prabėgus maždaug valandai nuo susitikimo pradžios žmonės pradėjo skirstytis ir palikti stadioną.

O nelaimės „Man Utd“ klubą šiame mače persekiojo ir toliau.

52-ąją minutę Cristiano Ronaldo buvo pavykę atidaryti šeimininkų įvarčių sąskaitą, tačiau po VAR peržiūros šis įvartis buvo atšauktas.

Pralaimėti taip pat reikia mokėti garbingai – po keitimo aikštėje pasirodęs Paulis Pogba tiesiomis kojomis „pervažiavo“ per N.Keitą ir už šį veiksmą užsidirbo raudoną kortelę.

„Liverpool“ vidurio saugas, mušęs įvartį ir Čempionų lygos rungtynėse su Madrido „Atletico“, patyrė traumą ir aikštę paliko tik su neštuvų pagalba.

Po 9 turų 21 tašką savo sąskaitoje turintis „Liverpool“ pakilo į antrą poziciją ir tik tašku atsilieka nuo Londono „Chelsea“.

Mančesterio klubas, per pastarąsias ketverias rungtynes vietiniame fronte sukrapštęs viso labo 1 tašką, yra nustumtas į 7-ąją poziciją.