Olimpinio futbolo turnyro pusfinaliuose prireikė ir pratęsimo, ir baudinių

Olimpinio futbolo turnyre Tokijuje antradienį buvo sužaisti du labai intriguojantys pusfinaliai, o į finalą prasmuko Brazilijos ir Ispanijos rinktinės.
Brazilijos olimpinės futbolo rinktinė
Brazilijos olimpinės futbolo rinktinė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rio olimpinių žaidynių aukso medalio laimėtojai brazilai į finalą pateko tik po 11 metrų baudinių serijos. Pagrindinis laikas ir pratęsimas mūšyje prieš Meksiką baigėsi 0:0, o futbolininkams stojus prie 11 metrų žymės sėkmingai darbavosi brazilų vartų sargas Santosas.

Pirmieji mušti pradėję brazilai seriją laimėjo 4:1 – Meksikos rinktinė prašovė pirmuosius du baudinius ir iš tokios gilios duobės nebeišlipo.

Kovoje dėl aukso Brazilijos rinktinės varžove bus Ispanija, kuri 1:0 palaužė šeimininkus japonus.

„Scanpix“ nuotr./Marcosas Asensio

Senojo žemyno atstovams auksinį įvartį 116-ąją minutę pelnė Madrido „Real“ puolėjas Marco Asensio.

Ispanai sieks antrojo olimpinio aukso – jie triumfavo ir 1992 metais Barselonos olimpinėse žaidynėse. Brazilai taip pat taikysis į antrą olimpinį auksą.