Oranžinė šventė: Nyderlandai žais pasaulio čempionate

Nyderlandai patyrė didžiulę nesėkmę, kai praleido 2018-ųjų pasaulio čempionatą, tačiau antrą kartą ant to paties grėblio neužlipo. Paskutiniosiose atrankos rungtynėse oranžiniai nugalėjo Norvegiją 2:0 ir užsitikrino kelialapį į planetos pirmenybes Katare, vyksiančias kitais metais.

Primename, kad pirmąją vietą grupėje užėmusi komanda keliauja tiesiai į pasaulio čempionatą, o antroji grupės rinktinė kitų metų kovą žais papildomame turnyre dėl trijų kelialapių.

G grupė

Nyderlandai – Norvegija 2:0

Reikėjo pergalės Nyderlandams, kad kelialapis garantuotai atsidurtų kišenėje, tačiau nebuvo lengva žaidžiant namuose.

Atkaklią norvegų gynybą šeimininkai pralaužė tik 84-ąją minutę, kai po Arnauto Danjumos perdavimo įvartį puikiu stipriu smūgiu pelnė Stevenas Bergwijnas.

O štai per pridėtą teisėjo laiką S.Bergwijnas pasielgė itin nesavanaudiškai – išbėgęs vienas prieš vartininką jis nepagailėjo perdavimo Memphiui Depay, kuris sudėliojo taškus šiame mače.

Gibraltaras – Latvija 1:3

Latviai atsidūrė atsiliekančiųjų vaidmenyje 7-ąją minutę, kai įvartį mušė Liamas Walkeris, tačiau vėliau susiėmė.

Rezultatą 25-ąją minutę lygino Vladislavas Gutkovskis, Robertas Uldrikis išvedė Latviją į priekį 55-ąją minutę, o pergalę 75-ąją minutę įtvirtino Raimondas Krollis.

Juodkalnija – Turkija 1:2

Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Įmušta Praleista Įvarčių santykis Taškai