P.Dybala „Juventus“ klubą išgelbėjo nuo nesėkmės Milane

Italijos „Serie A“ pirmenybių 9-asis turas finišavo pagrindinė dvikova, kurioje Milano „Inter“ futbolininkai rezultatu 1:1 sužaidė su Turino „Juventus“.
Paulo Dybala ir Federico Chiesa
Paulo Dybala ir Federico Chiesa / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dvikovos šeimininkai „Inter“ futbolininkai didžiąją rungtynių dalį pirmavo. 17-ąją minutę juos į priekį išvedė tikslus Edino Džeko smūgis.

„Juve“ kovėsi ir kantriai laukė savojo šanso, kuris pasitaikė prieš pat rungtynių pabaigą. 90-ąją minutę Paulo Dybala realizavo 11 metrų baudinį ir savo klubui išplėšė labai svarbias lygiąsias.

Aukščiausius tikslus prieš sezoną išsikėlę Milano ir Turino klubai neturėtų būti patenkinti sezono startais, mat „AC Milan“ ir „Napoli“ ekipos turnyrinėje lentelėje jau yra atitrūkusios į priekį.

„Inter“ turi 18 taškų ir yra treti, o „Juventus“ su 15 taškų užima šeštą poziciją. „Serie A“ lyderiai savo kraityje turi po 25 taškus.