Pabudę Londono „aristokratai“ palaužė sugrįžusio trenerio kariauną

Rafa Benitezas grįžo į „Stamford Bridge“ stadioną, tačiau čia malonės nesulaukė. Londono „Chelsea“ praleido pirmi, tačiau vėliau išplėšė pergalę prieš „Newcastle United“ 3:1.
Alvaro Morata
Alvaro Morata / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šaltą dušą Antonio Conte auklėtiniams 12-ąją minutę suorganizavo Dwightas Gayle'as, kuris pirmas suskubo prie atšokusio kamuolio ir nieko netrukdomas pasiuntė jį į vartus.

Jau 21-ąją minutę situaciją taisyti ėmėsi Edenas Hazardas. Jis klastingu smūgiu nuo žemės „permetė“ varžovų vartininką.

Į priekį aristokratus išvedė Alvaro Morata. Jis surado Victoro Moseso pasiųstą kamuolį ir galva nukreipė jį į vartus. Tiesa, prie ispano buvo du gynėjai, tačiau nei vienas nesugebėjo užkirsti kelio įvarčiui.

Trečiąjį ir lemiamą „Chelsea“ įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė E.Hazardas.

Dabartinis „Newcastle United“ treneris Rafa Benitezas treniravo „Chelsea“ komandą 2012-13 metų sezono metu.

Po šios pergalės „aristokratai“ turi 32 taškus. Tiek pat, kiek ir antroje vietoje žengiantys „Manchester United“, tačiau „raudonieji velniai“ savo 15-ojo turo rungtynes vėliau šeštadienį žais su Londono „Arsenal“.

„Newcastle United“ su 15 taškų užima 12-ąją vietą.