Pagaliau baudos smūgį realizavęs C.Ronaldo prisidėjo prie „Juventus“ pergalės

Italijos "Serie A" čempionės titulą ginanti Turino "Juventus" su kiekvienu turu artėja prie išsvajoto trofėjaus. Ne išimtis buvo ir 30-ojo turo rungtynės prieš "Torino", kurias aikštės šeimininkai laimėjo 4:1.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Po pergalingo susitikimo tam tikrą naštą nuo savo pečių nusimetė ir „Juventus“ lyderis Cristiano Ronaldo. 61-ąją minutę portugalas nepriekaištingai realizavo baudos smūgį, kuris puolėjui tapo pirmasis vilkint Turino komandos marškinėlius.

Tam C.Ronaldo prireikė net 43 bandymų, o paskutinysis tikslus smūgis buvo realizuotas dar prieš daugiau nei du metus.

Šeimininkams po įvartį pirmajame kėlinyje pridėjo Paulo Dybala (3 min.) ir Juanas Cuadrado (29 min.), o ketvirtąjį tikslų smūgį jiems padovanojo varžovų futbolininkas Koffi Djidji.

Šiam gynėjui iš Dramblio Kaulo Kranto rungtynės tapo tikru košmaru – vos 84 min. į aikštę žengęs futbolininkas jau po trijų minučių įsimušė į savo vartus.

Svečiams vienintelį įvartį nuo 11 metrų žymės pelnė Andrea Belotti (45+4 min.).

Vienomis rungtynėmis daugiau už antroje vietoje esantį Romos „Lazio“ sužaidusi „Juventus“ yra atitolusi 7 taškais.