Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Panevėžio“ krachas tęsiasi: pagaliau įmušė, bet skaudžiai krito Kaune

„TOPsport A lygos“ čempionų titulą ginantis „Panevėžys“ niekaip nesugeba atsiplėšti nuo turnyro lentelės dugno. Gino Lettieri auklėtiniai šeštadienį 2:4 svečiuose pralaimėjo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipai.
Klaudijus Upstas
Klaudijus Upstas / Lino Žemgulio nuotr.

30-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Klaudijus Upstas, bet netrukus į „Hegelmann“ vartus buvo skirtas baudinį, kurį realizavo Nicolas Gorobsovas.

Visgi dar iki pertraukos Patrickas Popescu vėl „Hegelmann“ išvedė į priekį, o 54-ąją minutę po pastarojo perdavimo įmušė Denisas Bošnjakas ir čempionų padėti tapo kritinė.

57-ąją minutę baudinį realizavęs Samuelis Odeoyibo sudėjo visus taškus ant „i“, o Noelio Mbo smūgis jau nieko iš esmės nepakeitė.

Tiesa, šią Andriaus Skerlos auklėtinių pergalę kiek apkartino 90-ąją minutę Mato Vareikos gauta raudona kortelė.

„Panevėžys“ šiame mače įmušė pirmuosius sezono įvarčius, bet patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės ir A lygoje yra paskutinis – dešimtas.

„Hegelmann“ su 10 taškų pakilo į antrą poziciją ir nusileidžia tik Telšių „Džiugui“.