„Panevėžys“ dar labiau pagilino „Džiugo“ krizę: išrašė septintą pralaimėjimą iš eilės

Penktadienį rungtynėmis Panevėžyje prasidėjo „TOPsport A lygos“ 33-asis turas. Šeimininkas „Panevėžys“ 1:0 pranoko krizėje esantį Telšių „Džiugą“.

Į priekį panevėžiečiai galėjo išsiveržti jau 16-ąją minutę, kai į Telšių ekipos vartus buvo skirtas baudinys.

Visgi naujasis „Panevėžio“ lyderis Amine'as Benchaibas mušė netiksliai – kamuolys atsimušė į skersinį.

37-ąją minutę tas pats belgas visgi sugebėjo pasižymėti – jis įmušė po labai gero Pavle Radunovičiaus perdavimo.

Tai buvo jau septintas „Džiugo“ pralaimėjimas A lygoje iš eilės.

Telšių komanda toliau čempionate užima paskutinę poziciją.