09 15 /18:27

„Panevėžys“ palaužė „Bangą“, F.Černychas išplėšė pergalę „Kauno Žalgiriui“

Sekmadienį „TOPSport A lygoje“ sužaistos dvejos 30-ojo turo rungtynės. Pergales iškovojo „Panevėžio“ ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkai.

Absoliutus lygos autsaideris ir čempionas „Panevėžys“ išvykoje 3:2 įveikė Gargždų „Bangą“, nors pastaroji įvarčiu pasižymėjo pirmoji.

9-ą minutę įspūdingą smūgį iš toli atliko ir „Bangą“ į priekį išvedė Konstantinas Šulcas.

28-ą minutę smūgiu galva į tolimąjį vartų kampą pasižymėjo Jovanas Čadženovičius, išlygindamas rezultatą.

Vėliau „Panevėžys“ pridėjo dar du įvarčius.

41-ą minutę prie Manto Bertašiaus atmušto kamuolio pirmasis suskubo Ernestas Veliulis, o 61-ą minutę puiki panevėžiečių kombinacija baigėsi tiksliu Lucaso de Vegos smūgiu.

Gargždiškiai pačioje pagrindinio laiko pabaigoje bandė grąžinti intrigą – Natanas Žebrauskas atliko perdavimą į baudos aikštelę, po kurio pasižymėjo gynėjas Justinas Januševskis.

Taip „Panevėžys“ nutraukė septynių nelaimėtų rungtynių lygoje seriją. Per pastaruosius tris mačus panevėžiečiai buvo pelnę vos 1 įvartį.

Kitame mače „Kauno Žalgiris“ namuose 2:1 įveikė „Šiaulius“, o pergalingą įvartį pelnė Fiodoras Černychas.

3-ią minutę po Gabrieliaus Micevičiaus perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Davis Ikauniekas ir svečiai atsidūrė priekyje.

Tik antrajame kėlinyje kauniečiams pavykos perlaužti mačo eigą.

53-ią minutę sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojo ir rezultatą išlygino Aldayras Hernandezas, 71-ą minutę pasižymėjo F.Černychas.

Pastarasis įvartį įmušė antrose A lygos rungtynėse iš eilės.