Pasaulio čempionai į „Premier“ lygą grįžo pergale Liverpulyje

FIFA pasaulio futbolo klubų taurę be didesnio vargo iškovojęs „Manchester City“ klubas grįžo į Anglijos „Premier“ lygos batalijas.

Vėlyvą trečiadienio vakarą Pepo Guardiolos auklėtiniai turėjo vytis varžovus, bet galiausiai išvykoje 3:1 (0:1) įrodė savo pranašumą prieš sėkmingai pastaruoju metu rungtyniaujančius Liverpulio „Everton“ futbolininkus.

Šeimininkus pirmojo kėlinio viduryje į priekį išvedė Jackas Harrisonas (29 min.). Įdomu, kad atakuojantis saugas augo būtent „Manchester City“ sistemoje.

Pakeisti rungtynių eigą svečiams, ginantiems Anglijos čempionų titulus, pavyko antrajame kėlinyje.

Imago / Scanpix nuotr./Bernardo Silva, Philas Fodenas ir Julianas Alvarezas

Įvarčius mušė Philas Fodenas (53 min.), 11 m baudinį realizavęs Julianas Alvarezas (64 min.) ir vartininko Jordano Pickfordo klaida pasinaudojęs Bernardo Silva (86 min.).

Po šios pergalės „Manchester City“ futbolininkai Anglijos „Premier“ lygoje pakilo į 4 vietą. P.Guardiolos auklėtiniai turi 37 taškus ir nuo pirmaujančio „Liverpool“ atsilieka 5 taškais.

Tiesa, „Man City“ dar turi ir rungtynes atsargoje.

„Everton“, kuris dėl finansinių pažeidimų šiame sezone sulaukė net 10 taškų baudos, žengia 17-as su 16 taškų.