Pasaulio čempionate – ispanių ir japonių žingsnis į kitą etapą

FIFA pasaulio moterų futbolo čempionate trečiadienį sužaisti trys susitikimai, po kurių paaiškėjo pirmosios dvi aštuntfinalio dalyvės. Jomis tapo Japonijos ir Ispanijos futbolininkės.
Ispanijos futbolininkės
Ispanijos futbolininkės / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Japonės C grupės rungtynėse 2:0 įveikė Kosta Rikos futbolininkes.

Abu įvarčius japonės įmušė per trumpą atkarpą pirmajame kėlinyje – tai padarė Hikaru Naomoto (25 min.) ir Aoba Fujino (27 min.).

C grupėje antrą pergalę pasiekė ir Ispanija, 5:0 pervažiavusi Zambiją.

Ispanėms įvarčius mušė Teresa Abelleira (9 min.), Jenifer Hermoso (13 ir 70 min.) bei Alba Maria Redondo (69 ir 85 min.).

Japonija ir Ispanija surinko po 6 taškus ir trečiajame ture aiškinsis pirmosios vietos C grupėje likimą.

Standings provided by Sofascore

Pergalę pasiekė ir olimpinė čempionė Kanada, 2:1 pranokusi turnyro debiutantę Airiją.

Airės ilgai pirmavo po jau 4-ąją minutę įmušto Katie McCabe įvarčio, bet per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Megan Connolly įsimušė į savo vartus, o kanadiečių pergalę išplėšė Adriana Leon (53 min.).

Tai – pirmoji Kanados pergalė Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje vykstančiame turnyre. Su 4 taškais ši komanda išsiveržė į priekį B grupėje, kurioje dar žaidžia Australija ir Nigerija.

Abejas pirmąsias rungtynes pralaimėjusi Airija prarado šansus patekti į aštuntfinalį.