Pasaulio čempionate įtampa kaista: paaiškėjo visos ketvirtfinalio dalyvės

Lietuvoje vykstančiame pasaulio salės futbolo čempionate aiškios visos ketvirtfinalio dalyvės. Paskutinius du bilietus tarp aštuonių geriausių komandų iškovojo Portugalija ir Ispanija.
Ispanijos salės futbolininkai
Ispanijos salės futbolininkai / lff.lt nuotr.

Portugalai Kaune tik po pratęsimo 4:3 palaužė Serbiją.

Dramatiškai susiklosčiusiame susitikime portugalai po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0, bet du Jovano Lazarevičiaus įvarčiai pirmoje antrojo kėlinio pusėje atkūrė intrigą.

Nors portugalai siekė užbaigti rungtynes dar per pagrindinį laiką, įvarčio pasiekti jiems nepavyko ir rungtynės nusikėlė į pratęsimą.

Per papildomą laiką portugalai ilgai neužtruko – jau trečią minutę Pany sumušė du įvarčius ir sukūrė savo komandai pranašumą.

Serbai dar bandė atsitiesti pelnydami įvartį, bet desperatiški jų bandymai ir apeliacijos į arbitrus siekiant išpešti baudinį buvo nesėkmingi.

Savo ruožtu Vilniuje ispanai kur kas ramesniu būdu 5:2 įveikė Čekiją.

Ispanai keturis įvarčius sumušė dar per pirmąjį kėlinį. Nors čekai po pertraukos atkūrė intrigą dviem tiksliais smūgiais, ją galutinai nužudė Carloso Ortizo priešpaskutinę minutę pasiektas įvartis.

Ispanai ketvirtfinalyje žais būtent prieš portugalus. Rungtynės pirmadienį vyks Vilniuje.