Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Pasaulio čempionato atranka: 9 vokiečių įvarčiai ir švedų kluptelėjimas Batumyje

Ketvirtadienio vakarą Europos zonoje buvo atnaujintos 2022-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos kovos. Sužaista 10 susitikimų, o įspūdingiausią pergalę iškovojo kelialapį į pirmenybes jau užsitikrinusi Vokietijos rinktinė, kuri namuose net 9:0 sutriuškino Lichtenšteiną.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Leroy'us Sane ir Thomasas Mulleris, po kartą pasižymėjo Ilkay'us Gundoganas (11 m). Marco Reusas ir Ridle Baku, du sykius svečiai įsimušė į savo vartus.

Lichtenšteinas Volfsburge nuo 9-osios minutės buvo priverstas žaisti be pašalinto Jenso Hoferio.

A grupėje svarbius taškus prarado Portugalija, Dubline 0:0 sužaidusi su Airija. Svečiai nuo 82-osios minutės žaidė be antrą geltoną kortelę gavusio Pepe.

Likus turui iki atrankos pabaigos Portugalija ir Serbija turi po 17 taškų. Paskutiniame mače abi komandos kovos Lisabonoje.

Sensacija užfiksuota B grupėje, kur iki šiol pirmavusi Švedija netikėtai 0:2 Batumyje nusileido Sakartvelo komandai.

Kitame mače ispanai 1:0 įveikė graikus ir pakilo į pirmąją poziciją. Švedai turi tašku mažiau. Ispanai su švedais paskutiniame mače susitiks Sevilijoje.

H grupėje ir toliau dėl pirmos vietos kaunasi Rusija ir Kroatija. Rusai net 6:0 nepasigailėjo Kipro, o dviem taškais atsiliekantys kroatai net 7:1 nugalėjo Maltą.

Paskutiniame ture abu lyderiai susitiks Splite. Rusams šiame mače užteks lygiųjų.