Pasaulio čempionato atranka: Garetho Bale'o įvartis ir italų bei ispanų pergalės

Šeštadienio vakarą sužaistos penkerios D, G ir I grupių pasaulio čempionato Europos atrankos rungtynės. Įspūdingas pergales šventė Italijos ir Ispanijos rinktinės.
Garethas Bale'as
Garethas Bale'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.

G grupė

Italijos rinktinė 4:0 sutriuškino Lichtenšteiną. Jau vienuoliktąją minutę italus į priekį išvedė Andrea Belotti. Vos už minutės svečių pranašumą padvigubino Ciro Immobile.

Pirmajame kėlinyje taip pat spėjo pasižymėti Antonio Candreva ir antrą įvartį įmušęs A.Belotti.

Ispanijos rinktinė 4:0 namuose palaužė Makedoniją.

Pirmajame kėlinyje skaudžiai suklydo makedonų gynėjas Darko Velkoskis, kuris bandydamas apsiginti galva pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Antrajame kėlinyje ispanų pranašumą įtvirtino Vitolo, o rungtynių pabaigoje makedonus pribaigė Nacho Monrealio ir Aritzo Adurizo įvarčiai.

Ispanai šiose rungtynėse vertėsi be traumą patyrusio puolėjo Diego Costos.

Albanija – Izraelis 0:3

18' E.Zahavi [0:1]

66' D.Einbinderis [0:2]

84' E.Ataras [0:3]

Velsas namuose 1:1 nepalaužė Serbijos.

Pirmąjį rungtynių įvartį 33-ąją minutę įmušė Garethas Bale'as. Tai buvo jau ketvirtasis puolėjo įvartis per ketverias rungtynes.

Rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino Aleksandaras Mitrovičius.

Ukraina – Suomija 1:0

24' A.Kravetas [1:0]

1. Kroatija 4 3 1 0 10:1 10
2. Ukraina 4 2 2 0 7:3 8
3. Islandija 4 2 1 1 6:5 7
4. Turkija 4 1 2 1 5:5 5
5. Suomija 4 0 1 3 3:6 1
6. Kosovas 4 0 1 3 1:12 1