Pasaulio čempionato atranka: L.Messi įvartis Argentinai pergalės negarantavo

Lionelis Messi mušė įvartį Pietų Amerikos žemyno atrankoje į 2022-ųjų pasaulio čempionatą Katare, tačiau Argentina 1:1 sužaidė su Čile.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lautaro Martinezas buvo nugriautas baudos aikštelėje, o prie 11 metrų žymos stojęs L.Messi 23-ąją minutę smūgiavo užtikrintai į dešinįjį apatinį vartų kampą.

Vis dėlto argentiniečiai persvara džiaugėsi neilgai.

Standartinės situacijos metu 36-ąją minutę Gary Medelis pasiekė aukštą kamuolį ir griūdamas jį perdavė Alexiui Sanchezui – šiam beliko nukreipti kamuolį į tinklą.

Prieš pat pertrauką L.Messi atliko puikų baudos smūgį, bet Čilę gelbėjo 38-rių vartininkas Claudio Bravo.

Antrajame kėlinyje L.Messi vėl šovė baudos smūgiu, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Pietų Amerikos atrankoje į pasaulio čempionatą dalyvauja 10 rinktinių, kurios žaidžia viena su kita namų ir išvykos rungtynes. Į planetos pirmenybes patenka 4 pirmas vietas užėmusios ekipos, o penktoji dar dalyvauja papildomoje kovoje dėl kelialapių su kitų trijų regionų komandomis.

Argentina yra antra lentelėje su 11 taškų po penkerių rungtynių. Čilė su 5 taškais užima septintąją vietą. Lyderė yra per keturis susitikimus dar nė karto nesuklupusi Brazilija.