Pasaulio čempionato atranka: sensacingas Vokietijos pralaimėjimas ir sunki Anglijos pergalė

Trečiadienį tęsėsi atrankos į 2022-ųjų pasaulio čempionatą kovos. Bene daugiausiai dėmesio susilaukė Lenkijos ir Anglijos akistata, o sensacingą pralaimėjimą namuose patyrė Vokietija.
imago_sp_0331_23380004_1001847322
Ilkay'us Gundoganas / „Scanpix“ nuotr.

J grupė

Vokietija – Šiaurės Makedonija 1:2

Namuose žaidę vokiečiai atsiliekančiųjų vaidmenyje atsidūrė, kai per pridėtą pirmojo kėlinio laiką įvartį pelnė Goranas Pandevas.

Nuo 11 metrų žymos rezultatą buvo išlyginęs Ilkay'us Gundoganas, bet net ir taško Vokietija neiškovojo.

Tuo pasirūpino Eljifas Elmasas, kuris pergalingą įvartį mušė 85-ąją minutę.

Lichtenšteinas – Islandija 1:4

Armėnija – Rumunija 3:2

I grupė

Anglija – Lenkija 2:1

Be Roberto Lewandowskio žaidė lenkai „Wembley“ stadione, tačiau kovą metė rimtą.

Angliją įvarčių nuo 11 metrų žymos į priekį išvedė Harry Kane'as, 58-ąją minutę rezultatą išlygino Jakubas Moderis.

Vis tik anglai triumfavo po 85-ąją minutę Harry Maguire'o pelnyto antrojo įvarčio.

Andora – Vengrija 1:4

San Marinas – Albanija 0:2

C grupė

Šiaurės Airija – Bulgarija 0:0

Šioje grupėje žaidžia ir Lietuvos rinktinė, kuri 0:2 nusileido Italijai namuose.

D grupė

Bosnija ir Hercegovina – Prancūzija 0:1

Vienintelį rungtynių įvartį 60-ąją minutę po Adrieno Rabiot perdavimo pelnė Antoine'as Griezmannas.

Ukraina – Kazachstanas 1:1

B grupė

Ispanija – Kosovas 3:1

Ispanams įvarčius pelnė Danielis Olmo (34 min.), Ferranas Torresas (36 min.) ir Gerardas Moreno (75 min.). Svečiams paguodos įvartį mušė Besaras Halimi (70 min.).

Graikija – Sakartvelas 1:1