Pasaulio futbolo čempionato finalo pakartojime – lygiosios

Pasaulio moterų futbolo čempionate, vykstančiame Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje, tarpusavio rungtynes sužaidė praėjusio turnyro finalininkės JAV ir Nyderlandų rinktinės.
JAV ir Nyderlandų futbolininkės
JAV ir Nyderlandų futbolininkės / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Olandės pirmavo pusę rungtynių, bet galiausiai susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Nyderlandų rinktinė į priekį išsiveržė 17-ąją minutę, kai Jill Roord realizavo baudinį, bet 62-ąją minutę rezultatą smūgiu galva po kampinio išlygino Lindsey Horan, neleidusi nutrūkti jau iki 19 rungtynių išsitęsusiai JAV nepralaimėtų rungtynių serijai.

Tai buvo pirmas kartas nuo 2011-ųjų ir rungtynių su Švedija, kai amerikietės atsiliko po pirmojo pasaulio čempionato rungtynių kėlinio.

Prieš ketverius metus šios komandos rungėsi pasaulio čempionato finale Prancūzijoje. Tuomet rezultatu 2:0 triumfavo amerikietės, apgynusios 2015 m. iškovotą trofėjų.

Po 4 taškus E grupėje surinkusios komandos dar neužsitikrino vietos atkrintamosiose. E grupėje dar žaidžia Portugalija ir Vietnamas, kurios tarpusavio rungtynėse šiandien sieks pirmųjų taškų pasaulio čempionate.

Pirmajame ture amerikietės 3:0 sutriuškino Vietnamą, o olandės 1:0 įveikė portugales.