Pasipriešinimo sulaukęs PSG užvertė varžovus įvarčiais

Pergalę Prancūzijos čempionate iškovojo „Paris Saint-Germain“ ekipa, kuri namuose 4:2 įveikė Strasbūro futbolininkus.

Pirmieji smūgį sudavė PSG ir 18-ąją minutę Senny Mayulu pasiuntė kamuolį į vartus (1:0), o iškart po pertraukos dar vieną įvartį pridėjo Marco Asensio (2:0).

Strasbūro ekipa priešinosi ir 58-ąją minutę pasižymėjo Sekou Mara (1:2).

Tačiau pergalės PSG iš rankų nepaleido: 66-ąją minutę Bradley Barcola įmušė įvartį po Williano Pacho perdavimo (3:1), ir nors 69-ąją minutę Saidou Sow įvartis dėl nuošalės buvo anuliuotas, tašką 90-ąją minutę padėjo Kang-In Lee (4:1).

92-ąją minutę Strasbūro ekipa dar sušvelnino rezultatą (2:4), tačiau tai buvo viskas.