Pasismaginęs „Napoli“ stumia „Juventus“ ant prarajos krašto

Dėl bilieto į kitų metų UEFA Čempionų lygą kovojantis „Napoli“ klubas pasiekė svarbią pergalę Italijos „Serie A“ pirmenybėse. Gennaro Gattuso auklėtiniai namie net 5:1 sutriuškino Udinės „Udinese“.
Švenčiantys „Napoli“ futbolininkai
Švenčiantys „Napoli“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

„Napoli“ į priekį 28-ąją minutę išvedė Piotras Zielinskis, o jau po trijų minučių skirtumą padvigubino Fabianas Ruizas.

„Udinese“ atkūrė intrigą pirmojo kėlinio pabaigoje, kai 41-ąją minutę įvartį pelnė Stefano Okaka.

Bet antrajame kėlinyje „Napoli“ suvarpė varžovų vartus net tris sykius. Neapolio klubui įvarčius pelnė Hirvingas Lozano (56 min.), Giovanni Di Lorenzo (66 min.) ir Lorenzo Insigne (90+1 min.).

73 taškus surinkęs „Napoli“ po šios pergalės pakilo į antrą „Serie A“ vietą, žemyn nustumdamas Bergamo „Atalanta“ ir „AC Milan“ klubus (abu po 72 taškus).

Už ketverto, kuris pateks į kitų metų Čempionų lygą, yra Turino „Juventus“ su Cristiano Ronaldo, turintis 69 taškus ir besirikiuojantis tik penktas.

Iki čempionato pabaigos „Napoli“ dar liko sužaisti du mačus, o kitiems trims dėl bilietų į Čempionų lygą kovojantiems klubams – po tris.

Italijos čempionų titulą jau seniau užsitikrino Milano „Inter“.