Pasismaginęs „Napoli“ vėl užlipo į Italijos pirmenybių viršūnę

Trumpam į antrąją vietą nukritęs „Napoli“ klubas netruko susigrąžinti „Serie A“ čempionato lyderio poziciją.
Lorenzo Insigne
Lorenzo Insigne / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Pirmo Italijos čempionų titulo nuo 1990 metų siekiantis ir Luciano Spalletti treniruojamas klubas namuose 3:0 sutriuškino „Bologna“ futbolininkus.

Fabianas Ruizas 18-ą minutę išvedė Neapolio komandą į priekį, o pergalę dviem baudiniais 41 ir 62 minutėmis sutvirtino Lorenzo Insigne.

28 taškus per 10 turų surinkęs „Napoli“ dėl geresnio įvarčių santykio vėl aplenkė „AC Milan“, kuris kiek anksčiau žaidė dešimtojo turo rungtynes ir taip pat turi 28 taškus.

Trečioje vietoje esantį ir titulą ginantį Milano „Inter“ lyderiai lenkia septyniais taškais, o daugkartinis čempionas Turino „Juventus“ turi vos 15 taškų ir rikiuojasi septintas.