Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Du gynėjo įvarčiai pasiuntė Turkiją į ketvirtfinalį

Turkijos rinktinė nugvelbė paskutinį Vokietijoje vykstančio Europos futbolo čempionato ketvirtfinalio bilietą. Antradienio vakarą Vincenzo Montellos auklėtiniai Leipcige 2:1 pranoko puikiai grupių etape žaidusią Austriją.

Mačo didvyriu tapo du įvarčius po kampinių pelnęs gynėjas Merihas Demiralis.

Iš pradžių „Al-Ahli“ klube Saudo Arabijoje žaidžiantis futbolininkas pasižymėjo nepraėjus ir minutei, kai pasiuntė kamuolį į austrų vartus po kampinio ir kelių rikošetų.

56-ąją sekundę įmuštas įvartis buvo antras greičiausias per visą turnyro istoriją. Greitesnį įmušė tik šiame čempionate mače su italais pasižymėjęs Albanijos futbolininkas Nedimas Bajrami (23 sek.).

60 minutę austrų padėtis tapo nepavydėtina. Po dar vieno kampinio tas pats M.Demiralis iššoko aukščiau už visus ir galva vėl pasiuntė kamuolį į vartus.

Po šešių minučių Austrijai pavyko atsitiesti ir vėl atstatyti įvarčio deficitą. Po Marcelio Sabitzerio pakelto kampinio Stefanas Poschas laimėjo oro dvikovą ir numetė kamuolį Michaeliui Gregoritschui, kuris iš kelių metrų mušė tiksliai

Visgi išplėšti lygiųjų ir pratęsimo austrams nepavyko. Jau ketvirtą pridėto laiko minutę fantastišką progą turėjo Christophas Baumgartneris, tačiau jo smūgį galva atrėmė nuostabiai sužaidęs turkų vartininkas Mertas Gunokas.

Austrija dar niekada nėra pasiekusi Europos čempionato ketvirtfinalio. Turkija 2008-aisiais žaidė šių varžybų pusfinalyje.

Turkija ketvirtfinalyje susitiks su Nyderlandais, kurie ankstesniame mače 3:0 sutriuškino rumunus.

Kitos trys ketvirtfinalio poros:

Vokietija – Ispanija;

Prancūzija – Portugalija;

Anglija – Šveicarija.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius