Paulis Pogba siautėjo toliau, „Man Utd“ ir vėl laimėjo

Išvykus Jose Mourinho, „Manchester United“ lyderis Paulis Pogba pradėjo rungtyniauti nesustabdomai. Pasaulio čempionas sekmadienio vakarą surengė dar vieną puikų pasirodymą, o jo vedama komanda Anglijos „Premier“ lygos 20-ojo turo rungtynėse namuose 4:1 nukovė „Bournemouth“.
Paulis Pogba
Paulis Pogba / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau 5-ąją minutę prancūzas uždarė puikiai aikštės krašte sužaidusio Marcuso Rashfordo perdavimą ir pakėlė „Old Trafford“ sirgalius iš vietų.

33-ąją minutę P.Pogba padvigubino persvarą, o baigiantis kėliniui M.Rashfordas pradėjo svečių triuškinimą (3:0).

Tiesa, prieš pat pertrauką Nathanas Ake dar spėjo įmušti paguodos įvartį.

72-ąją minutę tašką rungtynėse padėjo Romelu Lukaku, o dar po septynių minučių šeimininkai liko dešimtyje, nes raudoną kortelę prieš save išvydo Ericas Bailly.

Po trečios iš eilės pergalės „raudonieji velniai“ turi 35 taškus, žengia šeštoje pozicijoje, bet jau tik trimis taškais atsilieka nuo Londono „Arsenal“.