Penktoji vieta FIFA klubų planetos taurės futbolo turnyre atiteko meksikiečiams

Japonijoje vykstančiame septynių komandų 2015 metų FIFA pasaulio klubų futbolo taurės turnyre penktoji vieta atiteko Centrinės ir Šiaurės Amerikos bei Karibų šalių (CONCACAF) regiono čempionei Meksiko „CF America“ (Meksika) vienuolikei, kuri trečiadienį 2:1 (2:1) nugalėjo Afrikos čempionus „TP Mazembe“ (Kongo Demokratinė Respublika) futbolininkus.
„CF America“ – „TP Mazembe“
„CF America“ – „TP Mazembe“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Dario Benedetto (19 min.) ir Martinas Zuniga (28 min.), vienintelį pralaimėjusiems – Rainfordas Kalaba (43 min.).

Pirmąsias turnyro pusfinalio rungtynes trečiadienį žais Pietų Amerikos „Copa Libertadores“ futbolo taurės savininkė Buenos Airių „River Plate“ (Argentina) ekipa bei Azijos čempionė Gvandžou „Evergrande Taobao FC“ (Kinija) komanda.

Ketvirtadienį pusfinalyje susitiks UEFA Čempionų lygos nugalėtojai „FC Barcelona“ (Ispanija) futbolininkai bei Japonijos čempionas Hirošimos „Sanfecce“ klubas.

Pajėgiausias 2015 metų planetos klubas paaiškės gruodžio 20 dieną Jokohamoje vyksiančiose finalo rungtynėse.

2014 metais Maroke vykusias pasaulio klubų pirmenybes laimėjo Madrido „Real“ (Ispanija) klubas, finale 2:0 (1:0) nugalėjęs Buenos Airių „San Lorenzo“ (Argentina) komandą.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?