Per 52 sekundes įvartį pelnęs „Atletico“ pergalės pasiekti nesugebėjo

Madrido „Atletico“ futbolininkai įmušė vieną greičiausių įvarčių šiame sezone, tačiau pergalės pasiekti vis tiek nesugebėjo. „Atletai“ išvykoje 1:1 sužaidė su Vigo „Celta“ futbolininkais, prieš kelis turus atėmusiais taškų ir iš „Barcelona“ ekipos.
Vigo „Celta“ futbolininkų džiaugsmas
Vigo „Celta“ futbolininkų džiaugsmas / „Scanpix“ nuotr.

Rungtynių pradžioje atrodė, kad Diego Simeone kariauna su varžovais susitvarkys nesunkiai, mat į priekį ji išsiveržė nesužaidus nė minutės.

Jau 52-ąją rungtynių sekundę įvartį pelnė Alvaro Morata, o pranašumą „Atletico“ išlaikė ilgiau nei kėlinį.

Visgi 49-ąją minutę kiek kuriozišką įvartį aukštai paleistu kamuoliu įmušė Franas Beltranas, ne tik išlyginęs rezultatą, bet ir išplėšęs savo komandai tašką.

Vos trečią kartą per aštuonis mačus po karantino nelaimėjęs „Atletico“ išsaugo trečiąją vietą, o „Celta“ šis taškas padėjo pakilti į 15-ąją poziciją.