Per 8 minutes pamatus pergalei pasiklojusi „Dainava“ pratęsė sėkmingą atkarpą

Įvarčių fiesta pažymėtose rungtynėse Telšiuose – svečių iš Alytaus pergalė. „Dainavos“ futbolininkai 3:2 įveikė vietos „Džiugą“ ir pratęsė sėkmingą atkarpą Lietuvos futbolo pirmenybėse.
Vilniaus „Žalgiris“ - Alytaus „Dainava“
Vilniaus „Žalgiris“ - Alytaus „Dainava“ / Arno Strumilos / 15min nuotr.

Rungtynes nulėmusį įspūdingą spurtą alytiškiai surengė vos per 8 minučių atkarpą antroje pirmojo kėlinio dalyje, kuomet į varžų vartus pasiuntė net tris tikslius smūgius.

30-ąją minutę svečių įvarčių sąskaitą atidarė Titas Vitukynas, vos po dviejų minučių rezultatą padvigubino Saidas Hamuličius, o 37-ąją minutę pasimetusius varžovus į gilų nokdauną pasiuntė Cyrille Tchayi Tchamba.

Šeimininkų nuotaikos kiek pasitaisė dar prieš pertrauką – 44-ąją minutę pasižymėjo Nasko Milevas.

„Džiugui“ antrajame kėlinyje deficitą pavyko aptirpdyti iki minimumo – 79-ąją minutę intrigą sugrąžino Aivars Emsis, tačiau išlyginamojo įvarčio telšiškiams pelnyti nepavyko.

Alytaus ekipa laimėjo trečią sykį per pastaruosius keturis turus ir sparčiai kopia iš turnyrinės lentelės dugno – su 9 taškais išlieka devinta, tačiau vos 2 taškais atsilieka nuo 6-8 vietose išsidėsčiusių klubų, tarp kurių yra ir Telšių „Džiugas“.