2018 12 26 /23:34

Per Kalėdas Anglijoje snigo įvarčiais: „Liverpool“ tolsta, „ManCity“ suklupo vėl

„Liverpool“ futbolininkai padidino pranašumą Anglijos futbolo čempionate trečiadienį, o čempionų titulą ginanti „Manchester City“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės ture, per kurį įspūdingas pergales pasiekė „Tottenham Hotspur“, „Manchester United“ ir „Everton“.
Anglijos lygoje trečiadienį vyko eilinis turas.
Anglijos lygoje trečiadienį vyko eilinis turas: pergalę šventė Liverpulio klubo treneris J.Kloppas. / „Scanpix“ nuotr.

Jurgeno Kloppo treniruojamas Liverpulio klubas dabar turi šešių taškų persvarą, kai 4:0 įveikė namie „Newcastle United“.

Keturis įvarčius nugalėtojams pelnė skirtingi žaidėjai: Dejanas Lovrenas, Mohamedas Salahas, Xherdanas Shaqiri ir Fabinho.

Pepo Guardiolos vadovaujamas „Manchester City“ krito į trečią vietą, kai Lesteryje 1:2 nusileido „Leicester City“.

„Scanpix“ nuotr./Anglijos lygoje trečiadienį vyko eilinis turas.

Ricardo Pereira įvarčiu 81 minutę nulėmė pergalę Lesterio klubui.

„Tottenham Hotspur“ pakilo aukščiau „ManCity“ ir užėmė antrąją vietą, palikęs šešių taškų skirtumą iki „Liverpool“.

Mauricio Pochettino vyrai antrojoje vietoje atsidūrė po pergalės 5:0 prieš „Bournemouth“. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Son Heung-minas.

Vieną pelnė Harry Kane'as, kuris su 12 įvarčių Anglijos rezultatyviausių žaidėjų rikiuotėje yra antras ir nusileidžia tik Pierre'ui-Emerickui Aubameyangui iš Londono „Arsenal“.

Šis puolėjas pelnė 14-ąjį įvartį trečiadienį, bet Londono komanda tesužaidė 1:1 su „Brighton & Hove Albion“. Rikiuotėje „Arsenal“ su 38 taškais liko penktas.

Ketvirta su 40 taškų žengia Londono „Chelsea“, trečiadienį vėlyviausiame mače 2:1 išvykoje palaužiusi „Watford“. Abu įvarčius pelnė Edenas Hazardas.

Anglijos lygos rungtynių trečiadienį rezultatai:

„Watford“ – Londono „Chelsea“ 1:2

45' E.Hazardas [0:1]

45' R.Pereyra [1:1]

58' E.Hazardas [1:2 iš 11 metrų baudinio]

„Brighton & Hove Albion“ – Londono „Arsenal“ 1:1

7' P.E.Aubameyangas [0:1]

35' J.Locadia [1:1]

„Leicester City“ – „Manchester City“ 1:2

14' B.Silva [0:1]

19' M.Albrightonas [1:1]

81' R.Pereira [2:1]

Londono „Fulham“ – „Wolverhamton Wanderers“ 1:1

74' R.Sessegnonas [1:0]

85' R.Saissas [1:1]

„Burnley“ – Liverpulio „Everton“ 1:5

2' Y.Mina [0:1]

3' L.Digne [0:2]

22' G.Sigurssonas [0:3]

37' B.Gibsonas [1:3]

71' L.Digne [1:4]

90' Richarlisonas [1:5]

„Crystal Palace“ – „Cardif City“ 0:0

„Liverpool“ – „Newcastle United“ 4:0

11' D.Lovrenas [1:0]

48' M.Salahas [2:0]

79' Xh.Shaqiri [3:0]

85' Fabinho [4:0]

„Manchester United“ – „Huddersfield Town“ 3:1

28' N.Matičius [1:0]

64' P.Pogba [2:0]

78' P.Pogba [3:0]

88' M.Jorgensenas [3:1]

Londono „Tottenham Hotspur“ – „Bournemouth“ 5:0

16' Ch.Eriksenas [1:0]

23' Song Heung-minas [2:0]

35' L.Moura [3:0]

61' H.Kane'as [4:0]

70' Song Heung-minas [5:0]