Per minutę dviejų įvarčių persvarą praradusi „Barca“ išgyveno dramą Ispanijoje

Šeštadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse tikrą trilerį išgyveno „Barcelona“, namuose po dramatiškos kovos 3:2 palaužusi „Elche“ futbolininkus.
„Barcelona“
„Barcelona“ / „Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje dominavę „Barcos“ jaunieji talentai savo ekipai greitai sukrovė dviejų įvarčių pranašumą – 16-ąją minutę pasižymėjo 22-ejų Ferranas Jutgla, o po trijų minučių tiksliu smūgiu išsiskyrė ir Gavi.

17-mečiui tai buvo apskritai pirmasis įvartis katalonų ekipos pagrindinėje sudėtyje.

„Camp Nou“ šeimininkai užtikrintai žygiavo link pergalės, tačiau maždaug minutę trukusi žaidybinė duobė šiame mače žaibiškai atstatė status quo.

62-ąją minutę pasižymėjo Tete Morante, o jau po minutės kamuolį į Marco Andre Ter Stegeno ginamus vartus pasiuntė Pere Milla.

„Barcelona“ futbolininkams rungtynių pabaigoje pavyko pelnyti pergalingą įvartį – 85-ąją minutę po Gabi perdavimo pasižymėjo Nico.

Xavi auklėtiniai po šios pergalės pakilo į septintą vietą turnyrinėje lentelėje, o „Elche“ toliau kovoja dėl išlikimo – yra 16-ta.