Pergalę iškovojęs „West Ham“ lentelėje žemyn pastūmė „Tottenaham Hotspur“ ekipą

Londono „West Ham United“ ekipa laimėjo svarbų mūšį išvykoje 2:1 prieš „Burnley“ ir pakilo į viršų „Premier“ lygos turnyro lentelėje.
„West Ham United“ – „Burnley“
„West Ham United“ – „Burnley“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Premier lyga

„Burnely“ ekipa namuose į priekį išvedė 11 metrų baudinį 19-ąją minutę realizavęs Chrisas Woodas, bet persvara šeimininkai džiaugėsi neilgai.

Michailas Antonio pelnė du įvarčius po Vladmiro Coufalo ir Saido Benrahamos perdavimų 21 ir 29 minutėmis, o svečiai perėmė rungtynių kontrolę.

„West Ham“ po pergalės su 58 taškais užima 5-ąją vietą Anglijos čempionate, į šeštą poziciją buvo pastumtas Londono „Tottenham Hotspur“ klubas, turintis 56 taškus.

„Burnely“ su vos 36 taškais yra 16-oje vietoje.

Kitose pirmadienio vakaro rungtynėse „West Bromwich Albion“ namuose 1:1 sužaidė su Vulverhamptono „Wanderers“.