Pergalingas „Leicester City“ futbolininkų žygis tęsiasi – patiesti autsaideriai

„Leicester City“ futbolininkai iškovojo dar vieną labai svarbią pergalę. Sekmadienį vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse Claudio Ranieri stebukladariai turėjo progą pasinervinti, tačiau galiausiai 2:0 nugalėjo su stipriausia Anglijos futbolo lyga atsisveikinti galinčią „Sunderland“ ekipą.
„Leicester City“ futbolininkai
„Premier“ lyga: „Leicester City“ – „Sunderland“ / „Scanpix“ nuotr.

Svarbią pergalę iškovojusios „lapės“ nuo antrą vietą užimančių „Tottenham“ futbolininkų, kurie sekmadienį žais su „Manchester United“ ekipa, atitrūko 10 taškų skirtumu. Po sekmadienio rungtynių šioms ekipoms „Premier“ lygoje liks sužaisti po penkerias rungtynes.

Tuo tarpu nesėkmę patyrusiai Samo Allardyce’o „Sunderland“ komandai gresia iškristi į antrą Anglijos lygą. Paskutinią pergalę prieš du mėnesius šventusios „juodosios katės“ šiuo metu užima 18-ą vietą.

Beje, tai buvo pirmas kartas per penkerias rungtynes, kai „lapės“ šventė pergalę didesniu nei vieno įvarčio skirtumu.

Pirmąjį įvartį 66-ą minutę po puikaus Danielio Drinkwaterio perdavimo pelnė „Leicester“ lyderis Jamie Vardy.

83-ią minutę po keitimo „Sunderland“ ekipoje pasirodęs Jackas Rodwellas, atsidūręs vienas prieš vieną su „lapių“ vartininku Kasperu Schmeicheliu, turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau jo šūvis iš maždaug devynių metrų skriejo virš virpsto.

Rungtynių pabaigoje, penktą teisėjo pridėtą minutę, lemiamą smūgį „juodosioms katėms“ sudavė tas pats Jamie Vardy. Sulaukęs tikslaus Demarai Grai'aus perdavimo puolėjas, „išmaudęs“ varovų vartininką, pasižymėjo antrą kartą.

C.Ranieri auklėtiniams tai buvo labai svarbi pergalė. Ateinančios dvejos rungtynės bus žaidžiamos prieš „Swansea“ ir „West Ham“ futbolininkus, tačiau kitos trys „lapėms“ bus tikras iššūkis. „Leicester“ klubui teks kautis su „Man Utd“, „Everton“ ir „Chelsea“ ekipomis.