Pergalių sausra Dzūkijoje – nutraukta: „Dainava“ nukovė „Riterius“

Alytaus „Dainava“ „Optibet A lygoje“ iškovojo pirmąją pergalę šią vasarą – džiaugėsi laimėjimu namuose. Dzūkai po puikiai sužaisto pirmojo kėlinio 2:1 nugalėjo Vilniaus „Riterius“, kurie pastarąjį sykį laimėjo dar birželio viduryje.
Vilniaus „Žalgiris“ - Alytaus „Dainava“
Vilniaus „Žalgiris“ - Alytaus „Dainava“ / Arno Strumilos / 15min nuotr.

Kamuolį per pirmas 45 minutes ilgiau kontroliavo svečiai, tačiau įvarčius mušė dainaviečiai. 25-ąją minutę po puikiai įžaisto kampinio taikliu smūgiu iš arti pasižymėjo „Dainavos“ naujokas Joshua Silva.

Po 14 minučių „Riteriai“ suklydo savo aikštės pusėje: Cyrille'as Tchayi Tchamba baudos aikštelėje surado Saidą Hamuličių, kuris pelnė 8-ąjį savo įvartį šiame sezone.

Antrame kėlinyje sostinės klubas perėmė iniciatyvą bei varžovams neleido rimčiau pagrasinti savo ginamiems vartams. Spaudimas davė vaisių 70-ąją minutę – po Maksymo Marušičiaus perdavimo rezultatą sušvelnino Valdas Paulauskas.

Tai buvo pirmasis jo įvartis Lietuvos čempionate.

Tiesa, „Riteriai“ vartų šturmo nesurengė, tad užtikrintai nuo aukštų perdavimų apsigynę šeimininkai laimėjo penktą kartą šiame sezone.

„Dainavos“ gretose debiutavo Alexas Kyeremeh, o Alytaus klubas su 18 taškų pavijo aštuntoje vietoje esančią Gargždų „Bangą“.

Vilniaus ekipa lieka šešta su 23 taškais.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?