Pergalių seriją tęsiantis „Napoli“ žygiuoja link „Serie A“ titulo

Blogiausią Italijos futbolo čempionato ekipą „Cremonese“ 3:0 (1:0) namų tvirtovėje sutriuškinęs „Napoli“ klubas įsirašė 6 pergalę iš eilės „Serie A“ lygoje.
Victoras Osimhenas
Victoras Osimhenas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Italijos pirmenybėse dominuojantys Luciano Spalletti auklėtiniai toliau užtikrintai žygiuoja link pirmojo šalies čempionų titulo nuo 1990-ųjų.

Diego Armando Maradona stadione vykusiose rungtynėse svečių vartus atrakino gruzinas Chviča Kvaracchelija, pasižymėjęs 22 minutę.

nAtrajame kėlinyje įvartį pridėjo Victoras Osimhenas (65 min.), o tašką baigiantis mačui padėjo Eljifas Elmas (89 min.).

„Serie A“ lygoje dominuojantis „Napoli“ yra surinkęs 59 taškus ir net 16-a lenkia artimiausią persekiotoją Milano „Inter“ (43 tšk.). Tiesa, pastarasis turi vienerias rungtynes atsargoje.

Tuo metu „Cremonese“ lieka be pergalės šiame sezone ir vos su 8 taškais užtikrintai rikiuojasi paskutinė.