Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA

Permainas išgyvenanti „Barca“ užklimpo jau antrajame sezono mače

Permainų laikotarpį išgyvenantis „Barcelona“ klubas Ispanijos čempionate prarado pirmuosius taškus. Šeštadienio vėlų vakarą „La Liga“ 2-ojo turo mače katalonai 1:1 svečiuose sužaidė su Bilbao „Athletic“ vienuolike.
Memphis Depay'us
Memphis Depay'us / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame ture Ronaldo Koemano auklėtiniai buvo iškovoję pergalę, tačiau tapti vienvaldžiais turnyro lyderiais neįstengė.

Mače su baskais „Barca“ turėjo daug vargo ir buvo priversta vytis savo priešininkus, kai 50-ąją minutę Inigo Martinezas po kampinio pasižymėjo galva.

Nuo pralaimėjimo svečius išgelbėjo 75-ąją minutę įmušęs Memphis Depay'us.

Mačą katalonai baigė be 93-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą raudoną kortelę gavusio Erico Garcios.

Tai buvo pirmi „Barcos“ prarasti taškai šį sezoną. Dabar ji turi 4 taškus ir čempionate dalijasi lyderio poziciją su „Mallorca“ ir „Valencia“.

Tiesa, situacija gali pasikeisti jau sekmadienį, kai bus sužaisti dar trys antrojo turo susitikimai.