Pietų Amerikos atrankoje – antausiai Brazilijos ir Argentinos rinktinėms

Praėjus vos dienai po skambaus naujojo trenerio Dorivalo Junioro pažado – dar vienas antausis Brazilijos rinktinei.

„Garantuoju jums – žaisime 2026 m. pasaulio čempionato finale. Galite tai nufilmuoti. Neturiu jokių abejonių“, – teigė 62-ejų specialistas.

Tačiau šiąnakt atrankoje į minėtas pirmenybes brazilai patyrė dar vieną nesėkmę – jau ketvirtąją per pastarąsias penkerias rungtynes.

Šįkart Brazilija 0:1 (0:1) išvykoje krito prieš Paragvajų, kuriam vienintelį įvartį įmušė Diego Gomezas (20 min.).

Slogiai, ypač pirmajame kėlinyje, vėl atrodę brazilai iki pertraukos nesugebėjo atlikti nė vieno smūgio į varžovų vartų plotą.

„Treneris vis dar ieško geriausio būdo mūsų žaidimui ir tai atsispindi rezultatuose, – po dvikovos kalbėjo brazilų gynėjas Marquinhosas. – Turime daug naujokų ir mažai pasitikėjimo.

„Scanpix“/AP nuotr./Brazilijos futbolininkai

Atranka į pasaulio čempionatą nėra lengva. Išgyvename sunkų laikotarpį, bet turime su tuo susitvarkyti. Sunkiai dirbsime ir geriausias atsakymas (kritikams) bus mūsų rezultatai aikštėje.“

Pietų Amerikos atrankoje į 2026 m. čempionatą Brazilijos rinktinė su 10 taškų žengia penkta ir tik dėl geresnio įvarčių santykio lenkia Venesuelą.

Tiesioginius kelialapius į planetos pirmenybes gaus būtent šešios rinktinės. Septintajai teks žaisti papildomą atrankos seriją.

Kitose rungtynėse nesėkmę patyrė ir pasaulio čempionė Argentina, pirmaujanti šioje atrankoje.

Ji išvykoje 1:2 (0:1) turėjo pripažinti Kolumbijos pranašumą.