Pirmasis Anglijos futbolo sezono trofėjus keliauja į žydrąją Mančesterio dalį

Anglijoje išdalintas pirmasis naujojo futbolo sezono trofėjus. Šalies supertaurę („Community Shield“) iškovojo „Manchester City“ klubas, per baudinių seriją įveikęs kitą miesto komandą „Manchester United“.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1:1, o baudinių seriją „miestiečiai“ laimėjo 7:6.

„Raudonieji velniai“ buvo išsiveržę į priekį 82-ąją minutę, kai pasižymėjo Alejandro Garnacho. Visgi baudinius 89-ąją minutę įvarčiu išplėšė Bernardo Silva.

Būtent šis portugalas neįmušė pirmojo „Man City“ baudinio, kai smūgį atlaikė vartininkas Andre Onana, tačiau vėliau nepasižymėjo ir Jadonas Sancho, o baudinių serija kėlėsi į šeštą, septintą ir aštuntą smūgius.

Praktiškai visi abiejų komandų žaidėjai neklydo, išskyrus Johnny Evansą – „Man Utd“ veteranas šovė virš vartų ir Manuelis Akanji įtvirtino „Man City“ pergalę.

„City“ šiose rungtynėse dalyvavo turėdami Anglijos čempionų, o „United“ – FA taurės laimėtojų statusą.

Pepo Guardiolos treniruojama komanda „Community Shield“ trofėjų iškovojo septintą sykį ir pirmąkart nuo 2019 metų. Bet „Man Utd“ išlieka daugiausiai kartų šį titulą laimėjusiu klubu – net 21.