Pirmasis Danilevičiaus įvartis Italijos futbolo elite (video)

Pirmą įvartį Italijos elitinės („Serie A“) futbolo lygos pirmenybėse įmušė Tomas Danilevičius, tačiau tai neišgelbėjo jo „Livorno“ klubo nuo pralaimėjimo 1:2 (0:0) namuose „Palermo“ ekipai.
T.Danilevičių sveikina komandos draugai
T.Danilevičių sveikina komandos draugai. / „Scanpix“ nuotr.

Po pertraukos rungtyniuti išėjęs Lietuvos rinktinės puolėjas 54-ą minutę išvedė šeimininkus į priekį, tačiau netrukus Fabrizio Miccoli (56 min.) išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį įmušė Federico Balzarettis (81 min.).

Patyrę penktąją nesėkmę aštuntajame ture „Livorno“ futbolininkai su 3 taškais lieka dvidešimties komandų turnyro dugne.

Septynioliktą tašką sekmadienį iškovojo antroje vietoje esanti Mariaus Stankevičiaus Genujos „Sampdoria“ vienuolikė, svečiuose susitikimą su tryliktojoje pozicijoje esančia Romos „Lazio“ (10 tšk.) komanda baigusi lygiosiomis 1:1 (1:1).

Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė visą susitikimą. „Sampdoria“ pirmavo po Giampaolo Pazzinio (40 min.) tikslaus smūgio, tačiau netrukus Matuzalemas (42 min.) išlygino rezultatą. Rungtynes abi komandos baigė ne visos sudėties – raudonosios kortelės buvo parodytos Marco Padalino (55 min. – „Sampdoria“) ir Roberto Baronio (73 min. – „Lazio“).

Pirmenybių lyderis ir toliau yra čempiono titulą ginantis Milano „Inter“ (19 tšk.) klubas, o trečioje pozicijoje – šalies vicečempionai Turino „Juventus“ (15 tšk.) futbolininkai.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant